Endermologia LPG – efektowne usuwanie cellulitu

Dzisiejszy post poświęcony będzie czymś ważnym dla Nas Kobiet, ale także dla odbiorców kobiecego piękna. Otóż…

Co zrobić, gdy poświęcamy godziny na mordercze treningi, liczymy niemalże każdą kalorię, staramy się dobierać posiłki tak, aby tworzyły one zbilansowaną, pełnowartościową dietę, ale jednak nie zawierały czegoś, na co akurat mamy w danej chwili ochotę, bo uparcie dążymy do idealnej sylwetki?

Opowiem Wam o czymś, co może bardzo skutecznie wspomóc wyidealizować, ale także poprawić i utrzymać efekt utraty zbędnych kilogramów.

Z własnego doświadczenia wiem, iż mimo walki z pozbyciem się zbędnych kilogramów ciężko jest doprowadzić nasze ciało do zadowalającego nas efektu.  Każda z nas chciałaby być idealna, jednak jak każdy wie, idealnymi nie będziemy, ale możemy zrobić wszystko by poprawić nie tylko nasz wygląd ale również wzmocnić swoją samoocenę, samopoczucie i zbudować swoje silne ja.

Zbliża się wiosna, a później lato, więc może warto poświęcić swojemu ciału więcej uwagi, żeby nie czuć się gorzej wśród otaczających nas ludzi?

I oto właśnie klucz do sukcesu – endermologia.

Co to jest Endermologia?

Jest to działanie, które polega na poprawieniu naszej sylwetki, jej modelowaniu, a także co jest myślę dla większości z nas najistotniejsze –  zwalczania cellulitu i liftingu twarzy. Jak już wspomniałam wcześniej, ma ona nie tylko charakter estetyczny, jako zabiegu samego w sobie, ale także sportowy i przede wszystkim terapeutyczny.

Średnio jeden zabieg trwa 35 minut, najczęściej poleca się wykonanie serii takich zabiegów, ok.5-6, których efekt jest zaskakujący.

Działanie zabiegów Endermologii

Jak wygląda to z perspektywy technicznej? Zabieg poprzez działanie podciśnienia z równoczesnym precyzyjnym masażem, wykonywanym za pomocą specjalnych rolek, pozwala uwolnić i usunąć zlokalizowany i oporny na dietę oraz gimnastykę tłuszcz – z czym zmaga się praktycznie każda z nas. Podczas tego zabiegu, fibroblasty stymulują produkcję kolagenu i elastyny, co wzmacnia, poprawia wyglądu skóry, a także ją odpowiednio napina i modeluje, co w odpowiednich warunkach doprowadzi do pożądanego wyglądu naszej skóry.  Doboru tych rolek dokonuje się na podstawie analizy stanu naszego ciała, wybranej jego części oraz pożądanego efektu jaki chcemy osiągnąć – czyli ujędrniania, wyszczuplania, wygładzenia lub modelowania.

Dzięki odpowiedniej częstotliwości zabiegów oraz uzupełnienia ich odpowiednią dietą i dawką ćwiczeń, możemy uzyskać efekt, o jakim marzymy.

Endermologia a dieta i ćwiczenia

Endermologia jest zabiegiem, który w żadnym wypadku nie zastępuje uprawiania sportu czy zdrowej diety.  Jest to zabieg będący dopełnieniem ćwiczeń oraz zdrowego trybu życia. Jest to działanie mające na celu odtłuszczenie naszej tkanki, poprzez jej mechaniczna stymulacje, co w skutkach prowadzi do ożywienia metabolicznego nieaktywnej tkanki tłuszczowej, uaktywnienia jej metabolizmu i stymulacji uwalniania tłuszczu.

Przeciwwskazania Endermologii

Osoby, które nie będą wykonywać regularnych ćwiczeń, mogą uzyskać jedynie tymczasowe efekty. Ponieważ procedura stosowana w leczeniu jest kosmetyczna, to zwykle nie jest objęta ubezpieczeniem zdrowotnym. Nie każdy może skorzystać z zabiegu endermologii. Zabiegu nie wolno wykonywać u osób:

  • posiadających stany zapalne i choroby skóry,
  • u których zostały wykryte nowotwory,
  • w ciąży,
  • posiadających żylaki,
  • stosujących leki przeciwzakrzepowe.

Podsumowanie

Zabiegi serwują dobre salony kosmetyczne w większych a także tych mniejszy miastach. Jeśli chcecie się zapoznać z ofertą to zapraszam na stronę Endermologia – oferta Perla Beauty Katowice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *